Atribuită Cumpărare directă

REPARATII SALI DE CLASA

Număr anunț
DA36336297
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA CU CLS. I-VIII NR.3 MUNICIPIUL SLATINA (CUI 12851396)
Furnizor / câștigător
MARCRIS TEO (CUI 35773548)
Cod CPV
45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
31.010,15 RON
Data publicării
22.08.2024 14:31
Data finalizării
23.08.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

31.010,15 RON