Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SERVICII DE ANALIZA A INDICATORILOR DE CALITATE PENTRU MONITORIZAREA EMISIILOR IN MEDIU, AER, ZGOMOT
- Număr anunț
- DA20573045
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA SF.SPIRIDON IASI (CUI 4701312)
- Furnizor / câștigător
- UNIVERSITATEA TEHNICA "GHEORGHE ASACHI" din IASI (CUI RO13805460)
- Cod CPV
- 90711300-7 · Analiza a indicatorilor de mediu, alta decat cea pentru constructii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.880 RON
- Valoare atribuită
- 1.880 RON
- Data publicării
- 11.06.2018 10:24
- Termen limită
- 16.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 11.06.2018 12:59
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.880 RON
din 1.880 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro