Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii fotografice Festivalul Cascavalului de Bradulet

Număr anunț
DA20566702
Autoritate contractantă
COMUNA BRADULET (PRIMARIA BRADULET JUD. ARGES) (CUI 4318326)
Furnizor / câștigător
PC PENTRU TOTI SRL (CUI RO16135071)
Cod CPV
79961000-8 · Servicii de fotografie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.100,84 RON
Valoare atribuită
2.100,84 RON
Data publicării
08.06.2018 13:17
Termen limită
16.06.2018 17:00
Data finalizării
11.06.2018 12:25

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.100,84 RON

din 2.100,84 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.