Ofertă acceptată Cumpărare directă

Contract intretinere copiatoare trim II 2018

Număr anunț
DA20592460
Autoritate contractantă
LICEUL TEOLOGIC BAPTIST EMANUEL (CUI 18006375)
Furnizor / câștigător
LAN SERVICE SRL (CUI RO14471490)
Cod CPV
50322000-8 · Servicii de intretinere a computerelor personale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
310 RON
Valoare atribuită
310 RON
Data publicării
12.06.2018 13:32
Termen limită
17.06.2018 17:00
Data finalizării
12.06.2018 13:48

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

310 RON

din 310 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.