Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie flori + plantare

Număr anunț
DA20592085
Autoritate contractantă
CENTRUL JUDETEAN DE CULTURA DÂMBOVITA (CUI 26955672)
Furnizor / câștigător
RORAM JARDIN SRL (CUI RO16748386)
Cod CPV
03121100-6 · Plante vii, bulbi, radacini, butasi si altoaie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.445 RON
Valoare atribuită
1.445 RON
Data publicării
12.06.2018 13:20
Termen limită
17.06.2018 17:00
Data finalizării
12.06.2018 15:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.445 RON

din 1.445 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.