Ofertă refuzată Cumpărare directă

castraveti

Număr anunț
DA20537894
Autoritate contractantă
GRADINITA NR. 133 (CUI 4283899)
Furnizor / câștigător
T.D.R. ACCENT SRL (CUI RO18758858)
Cod CPV
03200000-3 · Cereale, cartofi, legume, fructe si fructe cu coaja (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
50 RON
Valoare finală
50 RON
Data publicării
06.06.2018 13:01
Termen limită
12.06.2018 17:00
Data finalizării
12.06.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.