Ofertă refuzată Cumpărare directă

MOTORINA SR EN 590 EURO DIESEL 5

Număr anunț
DA20550945
Autoritate contractantă
SOCIETATEA COMPLEXUL ENERGETIC VALEA JIULUI SA (CUI RO30859649)
Furnizor / câștigător
PRICE OIL DISTRIBUTION SRL (CUI RO33673585)
Cod CPV
09134200-9 · Motorina (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
30.450 RON
Valoare finală
30.450 RON
Data publicării
07.06.2018 12:21
Data finalizării
12.06.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.