Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie Distrugatoare de documente Distrugator Fellowes P-25S, straight-cut

Număr anunț
DA20584871
Autoritate contractantă
JUDETUL BIHOR (CUI 4244997)
Furnizor / câștigător
INK BIROTICA SRL (CUI RO32794252)
Cod CPV
30191400-8 · Dispozitiv de distrugere a documentelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
587,50 RON
Valoare atribuită
587,50 RON
Data publicării
12.06.2018 09:13
Termen limită
17.06.2018 17:00
Data finalizării
12.06.2018 10:19

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

587,50 RON

din 587,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.