Ofertă acceptată
Cumpărare directă
NuvaRing 0.120mg/0.015mg/24h sist.cedare vag*1pl F
- Număr anunț
- DA20530131
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA TARGOVISTE (CUI 4206845)
- Furnizor / câștigător
- ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA S.R.L. (CUI RO8955860)
- Cod CPV
- 33641400-9 · Contraceptive (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.239,60 RON
- Valoare atribuită
- 1.239,60 RON
- Data publicării
- 06.06.2018 08:30
- Termen limită
- 16.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 12.06.2018 10:57
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.239,60 RON
din 1.239,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro