Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Set 5 ace punctie EUS 22G (1 set = 5 buc)
- Număr anunț
- DA20590420
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Pneumoftiziologie Leon Daniello (CUI 4354540)
- Furnizor / câștigător
- TEHNO ELECTRO MEDICAL COMPANY SRL (CUI RO217930)
- Cod CPV
- 33141320-9 · Ace medicale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.000 RON
- Valoare atribuită
- 5.080 RON
- Data publicării
- 12.06.2018 12:17
- Termen limită
- 17.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 12.06.2018 14:13
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
5.080 RON
din 5.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro