Ofertă acceptată Cumpărare directă

ALBUNORM 200G/L SOL PERF X 100ML (ALBUMINA UMANA)

Număr anunț
DA20588014
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC CUGIR (CUI 4331325)
Furnizor / câștigător
FARMEXIM SA (CUI RO335278)
Cod CPV
33141540-7 · Albumina (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
862,40 RON
Valoare atribuită
862,40 RON
Data publicării
12.06.2018 10:59
Termen limită
17.06.2018 17:00
Data finalizării
12.06.2018 11:19

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

862,40 RON

din 862,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.