Ofertă acceptată Cumpărare directă

Medicamente pentru sistemul cardiovascular

Număr anunț
DA20581619
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL " ANGHEL SALIGNY" FETESTI (CUI 4365220)
Furnizor / câștigător
EUROPHARM HOLDING SA (CUI RO6567900)
Cod CPV
33141550-0 · Heparina (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
647,50 RON
Valoare atribuită
647,50 RON
Data publicării
11.06.2018 15:20
Termen limită
16.06.2018 17:00
Data finalizării
11.06.2018 16:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

647,50 RON

din 647,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.