Ofertă acceptată Cumpărare directă

Branule - catetere intravenoase cu valva 20G buc100, 22Gbuc400, 24Gbuc400, 26Gbuc100.....

Număr anunț
DA20580231
Autoritate contractantă
SPITALUL DE PSIHIATRIE MURGENI (CUI 3890655)
Furnizor / câștigător
VIVIENE SRL (CUI RO15505109)
Cod CPV
33141300-3 · Dispozitive de punctie venoasa si de prelevare de sange (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.248,16 RON
Valoare atribuită
1.248,16 RON
Data publicării
11.06.2018 14:21
Termen limită
17.06.2018 17:00
Data finalizării
12.06.2018 11:12

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.248,16 RON

din 1.248,16 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.