Ofertă acceptată Cumpărare directă

Extraveral 80mg/20mg*20cpr (COMBINATII) - 6333

Număr anunț
DA20581116
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC STEI (CUI 5120377)
Furnizor / câștigător
ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA S.R.L. (CUI RO8955860)
Cod CPV
33661500-6 · Psiholeptice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
199 RON
Valoare atribuită
199 RON
Data publicării
11.06.2018 14:53
Termen limită
16.06.2018 17:00
Data finalizării
11.06.2018 14:57

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

199 RON

din 199 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.