Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 1,2% sub estimat
DIAZEPAM 5MG/ML X 5FI/2ML TERAPIA
- Număr anunț
- DA20580347
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE PSIHIATRIE MURGENI (CUI 3890655)
- Furnizor / câștigător
- FARMEXIM SA (CUI RO335278)
- Cod CPV
- 33661500-6 · Psiholeptice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 467,50 RON
- Valoare atribuită
- 462,04 RON 1,2% sub estimat
- Data publicării
- 11.06.2018 14:25
- Termen limită
- 16.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 12.06.2018 09:02
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
462,04 RON
din 467,50 RON estimat
1,2%
Adjudecat la 98,8% din estimat · economie 5,46 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.