Ofertă refuzată Cumpărare directă

Zuzu lapte proaspat integral 3.5% 1L

Număr anunț
DA20536559
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR 3 PETROSANI (CUI 4468935)
Furnizor / câștigător
ALBALACT SA (CUI RO1755369)
Cod CPV
15511500-8 · Lapte integral (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
218,25 RON
Valoare finală
218,25 RON
Data publicării
06.06.2018 12:18
Termen limită
12.06.2018 17:00
Data finalizării
12.06.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.