Ofertă acceptată Cumpărare directă

SALAM MEDITERANEAN,CARNATI DE CASA AFUMATI,SUNCA PRAGA

Număr anunț
DA20558907
Autoritate contractantă
COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA (CUI 3694683)
Furnizor / câștigător
FERMA ZOOTEHNICA SRL (CUI RO4949971)
Cod CPV
15130000-8 · Produse din carne (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
129,40 RON
Valoare atribuită
129,40 RON
Data publicării
08.06.2018 08:48
Termen limită
13.06.2018 17:00
Data finalizării
12.06.2018 08:16

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

129,40 RON

din 129,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.