Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Branza Burduf 300 g
- Număr anunț
- DA20582704
- Autoritate contractantă
- CENTRUL SCOLAR DE EDUCATIE INCLUZIVA (CUI 3626999)
- Furnizor / câștigător
- UNICARM SRL (CUI 6531770)
- Cod CPV
- 15542200-1 · Branza cu pasta moale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 164,86 RON
- Valoare atribuită
- 164,86 RON
- Data publicării
- 11.06.2018 16:16
- Termen limită
- 17.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 12.06.2018 10:43
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
164,86 RON
din 164,86 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro