Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET PROTOCOL

Număr anunț
DA20584728
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA PIETELOR FOCSANI SA (CUI RO27430581)
Furnizor / câștigător
FLORALEX STAR SRL (CUI RO11721576)
Cod CPV
15860000-4 · Cafea, ceai si produse conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
520,05 RON
Valoare atribuită
520,05 RON
Data publicării
12.06.2018 09:07
Termen limită
17.06.2018 17:00
Data finalizării
12.06.2018 09:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

520,05 RON

din 520,05 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.