Ofertă acceptată
Cumpărare directă
apa minerala 1,5 l (bax de 6 sticle)
- Număr anunț
- DA20554315
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL FOCSANI (CUI 4350645)
- Furnizor / câștigător
- ZANFIR SNC (CUI RO1445759)
- Cod CPV
- 15981000-8 · Apa minerala (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.316 RON
- Valoare atribuită
- 2.316 RON
- Data publicării
- 07.06.2018 14:13
- Termen limită
- 13.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 12.06.2018 11:17
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.316 RON
din 2.316 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro