Ofertă acceptată Cumpărare directă

Sisteme de alarma antiefractie

Număr anunț
DA20592018
Autoritate contractantă
SCOALA DE ARTE SI MESERII DOROLT (CUI 17415835)
Furnizor / câștigător
CENTRUL DE SECURITATE ŞI INFORMATICĂ SRL (CUI RO26351315)
Cod CPV
31625300-6 · Sisteme de alarma antiefractie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.665 RON
Valoare atribuită
1.665 RON
Data publicării
12.06.2018 13:18
Termen limită
17.06.2018 17:00
Data finalizării
12.06.2018 15:36

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.665 RON

din 1.665 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.