Ofertă acceptată
Cumpărare directă
ctititor mt 421 rt
- Număr anunț
- DA20591740
- Autoritate contractantă
- Penitenciarul cu Regim de Maxima Siguranta Giurgiu (CUI 13476015)
- Furnizor / câștigător
- INTER MEDIA SYS CONSULTING SRL (CUI RO24402609)
- Cod CPV
- 30216000-6 · Cititoare magnetice sau optice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.132 RON
- Valoare atribuită
- 2.132 RON
- Data publicării
- 12.06.2018 13:10
- Termen limită
- 17.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 12.06.2018 14:46
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.132 RON
din 2.132 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro