Ofertă acceptată Cumpărare directă

RCA MOG00003

Număr anunț
DA20585080
Autoritate contractantă
COLECTARE DESEURI MOGOSOAIA SRL (CUI 27307997)
Furnizor / câștigător
ALPHA ASIG & CONSULT SRL (CUI 37855814)
Cod CPV
66516100-1 · Servicii de asigurare de raspundere civila auto (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
304 RON
Valoare atribuită
304 RON
Data publicării
12.06.2018 09:21
Termen limită
17.06.2018 17:00
Data finalizării
12.06.2018 09:36

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

304 RON

din 304 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.