Ofertă acceptată Cumpărare directă

materiale reparatii

Număr anunț
DA20588791
Autoritate contractantă
Spitalul de Psihiatrie Zam (CUI 4373967)
Furnizor / câștigător
VIDI PROD SERV SRL (CUI RO5184214)
Cod CPV
44618340-0 · Capace (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.579,30 RON
Valoare atribuită
1.579,30 RON
Data publicării
12.06.2018 11:25
Termen limită
17.06.2018 17:00
Data finalizării
12.06.2018 11:37

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.579,30 RON

din 1.579,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.