Ofertă acceptată Cumpărare directă

INCHIRIERE VEHICUL PENTRU ACTIVITATI DE TRASARE MARCAJE RUTIERE

Număr anunț
DA20578023
Autoritate contractantă
ORASUL NAVODARI (CUI 4618382)
Furnizor / câștigător
OVA TRAVEL SRL (CUI RO22219665)
Cod CPV
60180000-3 · Inchiriere de vehicule de transport de marfuri cu sofer (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
56.250 RON
Valoare atribuită
56.250 RON
Data publicării
11.06.2018 13:07
Termen limită
16.06.2018 17:00
Data finalizării
12.06.2018 12:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

56.250 RON

din 56.250 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.