Ofertă acceptată
Cumpărare directă
ACCESORII BIROU/CONSUMABILE
- Număr anunț
- DA20588247
- Autoritate contractantă
- Centrul Judetean de Aparatura Medicala (CUI 12788035)
- Furnizor / câștigător
- NOVEI COM SRL (CUI RO14743110)
- Cod CPV
- 30192000-1 · Accesorii de birou (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 59,67 RON
- Valoare atribuită
- 59,67 RON
- Data publicării
- 12.06.2018 11:07
- Termen limită
- 17.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 12.06.2018 11:33
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
59,67 RON
din 59,67 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro