Ofertă acceptată Cumpărare directă

Hartie copiator A4 80g Xerox Business

Număr anunț
DA20580261
Autoritate contractantă
INSTITUTUL PENTRU STUDIEREA PROBLEMELOR MINORITATILOR NATIONALE (CUI 22678285)
Furnizor / câștigător
SUPREMOFFICE SRL (CUI RO15241139)
Cod CPV
30197643-5 · Hartie pentru fotocopiatoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
979,50 RON
Valoare atribuită
979,50 RON
Data publicării
11.06.2018 14:22
Termen limită
16.06.2018 17:00
Data finalizării
12.06.2018 09:55

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

979,50 RON

din 979,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.