Ofertă acceptată Cumpărare directă

Switch TP-LINK TL-SF1008D, 8 x 10/100Mbps [TL-SF1008D]

Număr anunț
DA20585883
Autoritate contractantă
SPITALUL DE PSIHIATRIE VOILA (CUI 2845826)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
Cod CPV
32422000-7 · Componente de retea (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
75,62 RON
Valoare atribuită
75,62 RON
Data publicării
12.06.2018 09:49
Termen limită
17.06.2018 17:00
Data finalizării
12.06.2018 12:50

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

75,62 RON

din 75,62 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.