Ofertă refuzată Cumpărare directă

Produse accesorii transport

Număr anunț
DA20549322
Autoritate contractantă
TURSIB S.A. (CUI RO789401)
Furnizor / câștigător
Dioda IT SRL (CUI RO22514533)
Cod CPV
42994220-8 · Accesorii pentru laminare (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.536,05 RON
Valoare finală
1.536,05 RON
Data publicării
07.06.2018 11:28
Data finalizării
12.06.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.