Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Sintrom 4mg*2blist*10cpr (ACENOCUMAROLUM) - 185029102
- Număr anunț
- DA20587070
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL " ANGHEL SALIGNY" FETESTI (CUI 4365220)
- Furnizor / câștigător
- ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA S.R.L. (CUI RO8955860)
- Cod CPV
- 33622100-7 · Medicamente utilizate in cardiologie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 51,80 RON
- Valoare atribuită
- 51,80 RON
- Data publicării
- 12.06.2018 10:29
- Termen limită
- 17.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 12.06.2018 13:08
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
51,80 RON
din 51,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro