Ofertă acceptată Cumpărare directă

Carti scolare

Număr anunț
DA20581599
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala Nr.1 Bolintin Vale (CUI 19208585)
Furnizor / câștigător
CONSUMCOOP BOLINTIN VALE (CUI RO1293332)
Cod CPV
22111000-1 · Carti scolare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.705,24 RON
Valoare atribuită
5.705,24 RON
Data publicării
11.06.2018 15:19
Termen limită
16.06.2018 17:00
Data finalizării
11.06.2018 15:28

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.705,24 RON

din 5.705,24 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.