Ofertă refuzată Cumpărare directă

Carti biblioteca

Număr anunț
DA20580997
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala Glodenii-Gindului (CUI 17386110)
Furnizor / câștigător
EDITURA POLIROM SA (CUI RO12280354)
Cod CPV
22113000-5 · Carti de biblioteca (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
960,96 RON
Valoare finală
960,96 RON
Data publicării
11.06.2018 14:48
Termen limită
17.06.2018 17:00
Data finalizării
12.06.2018 10:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.