Atribuită Cumpărare directă

Instruire asietent personal al persoanei cu handicap grav

Număr anunț
DA36338232
Autoritate contractantă
Comuna Cudalbi (Primaria Cudalbi) (CUI 3655919)
Furnizor / câștigător
COSMEOS ATELIER S.R.L. (CUI 40628960)
Cod CPV
79632000-3 · Servicii de formare a personalului (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
9.860 RON
Data publicării
22.08.2024 14:31
Data finalizării
23.08.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.860 RON