Ofertă acceptată Cumpărare directă

Farfurii intinse unica foosinta 50/set

Număr anunț
DA20579403
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA POLITEHNICA TIMISOARA (CUI 4269282)
Furnizor / câștigător
ONNA STIL DISTRIBUTION SRL (CUI RO12570374)
Cod CPV
39222110-8 · Cutite si farfurii de unica folosinta (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
148,80 RON
Valoare atribuită
148,80 RON
Data publicării
11.06.2018 13:52
Termen limită
16.06.2018 17:00
Data finalizării
12.06.2018 09:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

148,80 RON

din 148,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.