Ofertă acceptată Cumpărare directă

FEREASTRA TERMOPAN

Număr anunț
DA20579326
Autoritate contractantă
COMUNA BRADU (CUI 5172600)
Furnizor / câștigător
DANIMAR TEHNO DESIGN SRL (CUI RO23226288)
Cod CPV
44221000-5 · Ferestre, usi si articole conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.142,86 RON
Valoare atribuită
1.142,86 RON
Data publicării
11.06.2018 13:50
Termen limită
16.06.2018 17:00
Data finalizării
12.06.2018 07:53

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.142,86 RON

din 1.142,86 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.