Ofertă acceptată Cumpărare directă

Piese de schimb pentru ventilatoare reversibile de mare capacitate

Număr anunț
DA20571657
Autoritate contractantă
METROREX S.A. (CUI RO13863739)
Furnizor / câștigător
COMPANIA DE VENTILATOARE SA (CUI 17999017)
Cod CPV
42522100-2 · Piese pentru ventilatoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
127.130 RON
Valoare atribuită
127.130 RON
Data publicării
11.06.2018 09:32
Termen limită
17.06.2018 17:00
Data finalizării
12.06.2018 09:35

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

127.130 RON

din 127.130 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.