Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Rezerva mop Vileda
- Număr anunț
- DA20569075
- Autoritate contractantă
- OPERA NATIONALA BUCURESTI (CUI 4221314)
- Furnizor / câștigător
- AUSTRALIS INTERNATIONAL SRL (CUI RO14742522)
- Cod CPV
- 39224000-8 · Maturi, perii si alte articole de diverse tipuri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 107,94 RON
- Valoare atribuită
- 107,94 RON
- Data publicării
- 08.06.2018 15:58
- Termen limită
- 17.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 12.06.2018 14:09
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
107,94 RON
din 107,94 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro