Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lipantil Nano 145mg*30cpr.film (FENOFIBRATUM) - 184563061

Număr anunț
DA20588528
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC STEI (CUI 5120377)
Furnizor / câștigător
ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA S.R.L. (CUI RO8955860)
Cod CPV
33622400-0 · Vasoprotectoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
125,70 RON
Valoare atribuită
125,70 RON
Data publicării
12.06.2018 11:16
Termen limită
17.06.2018 17:00
Data finalizării
12.06.2018 15:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

125,70 RON

din 125,70 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.