Acasă · Licitații
· Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului de distributie electrica (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de interventie rapida si reparatie echipamente LEA OVIDIU si LEA Topolog
- Număr anunț
- DA20582491
- Autoritate contractantă
- R.A. ROMATSA - ADMINISTRATIA ROMANA A SERVICIILOR DE TRAFIC AERIAN (CUI RO1589932)
- Furnizor / câștigător
- 97 ELECTRICONST SRL (CUI RO10127088)
- Cod CPV
- 50532400-7 · Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului de distributie electrica (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 21.896,68 RON
- Valoare atribuită
- 21.896,68 RON
- Data publicării
- 11.06.2018 16:00
- Termen limită
- 16.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 12.06.2018 09:32
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
21.896,68 RON
din 21.896,68 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro