Ofertă refuzată Cumpărare directă

PRODUSE CURATENIE

Număr anunț
DA20545577
Autoritate contractantă
Orasul Novaci (CUI 4666126)
Furnizor / câștigător
ELNIOCOM SRL (CUI 17469983)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
16.200 RON
Valoare finală
16.200 RON
Data publicării
07.06.2018 09:26
Data finalizării
12.06.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.