Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 11,4% sub estimat

Alcool sanitar 500ml

Număr anunț
DA20576723
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC STEI (CUI 5120377)
Furnizor / câștigător
BIZMED SRL (CUI 27647093)
Cod CPV
24322500-2 · Alcool (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
197,50 RON
Valoare atribuită
175 RON 11,4% sub estimat
Data publicării
11.06.2018 12:23
Termen limită
17.06.2018 17:00
Data finalizării
12.06.2018 10:14

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

175 RON

din 197,50 RON estimat 11,4%

Adjudecat la 88,6% din estimat · economie 22,50 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.