Ofertă acceptată Cumpărare directă

LACAT FRANARE DRT AXA MOTRICA DAF FAG75

Număr anunț
DA20591261
Autoritate contractantă
Primaria Municipiului Orastie (CUI 4634515)
Furnizor / câștigător
TRUCK & TRAYLER PARTS SRL (CUI RO32475814)
Cod CPV
34330000-9 · Piese de rezerva pentru vehiculele destinate transportului de marfuri, camionete si automobile (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
869 RON
Valoare atribuită
869 RON
Data publicării
12.06.2018 12:51
Termen limită
17.06.2018 17:00
Data finalizării
12.06.2018 14:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

869 RON

din 869 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.