Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 6,8% sub estimat
Curs Management in institutiile publice
- Număr anunț
- DA20591007
- Autoritate contractantă
- ORASUL UNGHENI (PRIMARIA ORASULUI UNGHENI MURES) (CUI 4323322)
- Furnizor / câștigător
- HARRISON CONSULTING & MANAGEMENT SRL (CUI RO27769473)
- Cod CPV
- 80530000-8 · Servicii de formare profesionala (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.194 RON
- Valoare atribuită
- 3.910 RON 6,8% sub estimat
- Data publicării
- 12.06.2018 12:41
- Termen limită
- 17.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 12.06.2018 13:45
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.910 RON
din 4.194 RON estimat
6,8%
Adjudecat la 93,2% din estimat · economie 284 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.