Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET FORESTIER 12.06.2018

Număr anunț
DA20589834
Autoritate contractantă
Colegiul Tehnic Forestier (CUI 2843841)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
39830000-9 · Produse de curatat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.224,83 RON
Valoare atribuită
3.224,83 RON
Data publicării
12.06.2018 11:58
Termen limită
17.06.2018 17:00
Data finalizării
12.06.2018 12:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.224,83 RON

din 3.224,83 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.