Acasă · Licitații
· Echipament informatic si accesorii de birou, cu exceptia mobilierului si a pachetelor software (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PC, MONITOR, KIT TASTATURA+MOUSE
- Număr anunț
- DA20588771
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE PSIHIATRIE VOILA (CUI 2845826)
- Furnizor / câștigător
- EVOLUTION PREST SYSTEMS SRL (CUI RO17563840)
- Cod CPV
- 30000000-9 · Echipament informatic si accesorii de birou, cu exceptia mobilierului si a pachetelor software (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.531,05 RON
- Valoare atribuită
- 4.531,05 RON
- Data publicării
- 12.06.2018 11:25
- Termen limită
- 17.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 12.06.2018 15:03
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.531,05 RON
din 4.531,05 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro