Ofertă acceptată Cumpărare directă

POMPA BENZINA DACIA U1LSDBSP48056079

Număr anunț
DA20585390
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL DE JANDARMI JUDETEAN CALARASI (CUI 15263943)
Furnizor / câștigător
CAMARAD AUTO SRL (CUI RO14665624)
Cod CPV
34300000-0 · Piese si accesorii pentru vehicule si pentru motoare de vehicule (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
453,78 RON
Valoare atribuită
453,78 RON
Data publicării
12.06.2018 09:31
Termen limită
17.06.2018 17:00
Data finalizării
12.06.2018 09:38

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

453,78 RON

din 453,78 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.