Ofertă acceptată Cumpărare directă

MATERIALE CURATENIE+ALIMENTE

Număr anunț
DA20584408
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal Turda (CUI 4287971)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI RO11805367)
Cod CPV
39830000-9 · Produse de curatat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.397,85 RON
Valoare atribuită
2.397,85 RON
Data publicării
12.06.2018 08:52
Termen limită
17.06.2018 17:00
Data finalizării
12.06.2018 10:25

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.397,85 RON

din 2.397,85 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.