Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de reparare si intretinere
- Număr anunț
- DA20538438
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii - Unitatea Militara 01495 Cincu (CUI 4523231)
- Furnizor / câștigător
- UTIL S.P.C. SRL (CUI RO1285275)
- Cod CPV
- 50530000-9 · Servicii de reparare si de intretinere a masinilor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 878,83 RON
- Valoare atribuită
- 878,83 RON
- Data publicării
- 06.06.2018 13:18
- Termen limită
- 13.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 12.06.2018 15:12
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
878,83 RON
din 878,83 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro