Ofertă acceptată Cumpărare directă

ADF KM si toner TN323

Număr anunț
DA20588511
Autoritate contractantă
COMUNA FANTANELE (Consiliul Local al Comunei Fantanele) (CUI 16407184)
Furnizor / câștigător
ATMIS SERVICE S.R.L. (CUI 24458294)
Cod CPV
30121200-5 · Echipament de fotocopiere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.852,94 RON
Valoare atribuită
1.852,94 RON
Data publicării
12.06.2018 11:16
Termen limită
17.06.2018 17:00
Data finalizării
12.06.2018 11:17

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.852,94 RON

din 1.852,94 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.