Ofertă refuzată
Cumpărare directă
CRG-728 (728) (CRG728) CARTUS TONER (2100 PAG) ORIGINAL CANON MF4410 MF4430 MF4450 MF4730 L150 L170
- Număr anunț
- DA20540781
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii Nationale - Unitatea Militara 02638 (CUI 4265965)
- Furnizor / câștigător
- DNS BIROTICA SRL (CUI RO16310679)
- Cod CPV
- 30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 412,30 RON
- Valoare finală
- 412,30 RON
- Data publicării
- 06.06.2018 14:38
- Termen limită
- 12.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 12.06.2018 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.